ASİT BORİK
Şubat 11, 2019
BUTİL GLİKOL
Şubat 11, 2019
ASİT BORİK
Şubat 11, 2019
BUTİL GLİKOL
Şubat 11, 2019
 
Görünümü : Renksiz, Kristal Veya Toz Yapıda Katı/Sıvı
Kimyasal Adı : Cocamidopropyl Betaine
Kimyasal Formülü : C19H38N2O3
Ambalaj Şekli : 125 Ve 220 Kg Varillerde
Tanımı ve Kullanım Alanları: Coco amido Propil Betain, anyonik yüzey aktif cisimciklerin özelliklerini geliştirmek için yardımcı sürfaktan olarak kullanılır.
Ayrıca, şampuan ve el yıkama sıvıları gibi nihai ürünlerin temizlik ve yumuşaklık verimliliğini arttırır. Su solüsyonuna bağlı olarak amfoterik gruplar içerdiğinden, anyonik veya katyonik özelliklere sahip olabilir. Asidik PH'da, bu maddenin katyonik özelliği iyi bir kondüsyonlama kalitesi gösterir ve özel şampuanlarda saç üzerinde katyonik protein ve polimerlere önemli ölçüde yardımcı olabilir.
Yüksek viskozite üretebilir ve bazen anyonik yüzey aktif maddeler ile jel oluşturabilir. Bu tür betainler her türlü sürfaktan ile uyumludur. Bu tür betainler her türlü sürfaktan ile uyumludur ve iyi temizleme ve köpürme özelliklerine sahiptir. Bu ürünü kullanarak, formülasyondaki birincil sürfaktanların kullanımı azaltılabilir. Behdaeen, diğer yüzey aktif cisimlerinin neden olduğu deri iritasyonlarını azaltabilen ve cilde ve saça hoş hissi veren hafif bir yüzey aktif maddedir.